Súťaž "Môj hlas pre Európu"

Vážení súťažiaci/súťažiace,

dovoľte nám, aby sme Vás v mene Informačného centra Europe Direct Prešov oboznámili so súťažou "Môj hlas pre Európu", ktorá prebieha od 01.02.2024 do 30.04.2024.

Súťaž vyhlasujú informačné centrá Europe Direct Českej republiky a Europe Direct Slovenskej republiky, Zastúpenie Európskej komisie v Českej republike, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Európsky parlament kancelária v Českej republike a Európsky parlament kancelária na Slovensku.

Cieľom súťaže je prostredníctvom krátkeho videa motivovať občanov Českej republiky a Slovenskej republiky k aktívnej účasti vo voľbách do Európskeho parlamentu v roku 2024. Zverejnenie a propagácia Súťaže sa uskutoční na webových sídlach vyhlasovateľa Súťaže, na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, prípadne inými mediálnymi prostriedkami.

Súťažný tím bude 2 členný, súťažiaci musia dosahovať vek minimálne 18 rokov. Podmienkou účasti je, že súťažiaci musí na svojom účte Instagram alebo Facebook sledovať aspoň jedno z Europe Direct centier Českej republiky, či Slovenskej republiky.

Účastníci súťaže natočia video, v ktorom budú prezentovať dôvody účasti voličov vo voľbách do Európskeho parlamentu za svoju krajinu. Kreativite obsahu videa sa medze nekladú.

Súťažiaci sa prihlasuje do súťaže zaslaním súťažného videa a reels mailom centru Europe Direct s pôsobnosťou v kraji, kde sa nachádza bydlisko súťažiaceho. V prípade Europe Direct Prešov nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Viac informácii nájdete v nižšie uvedenom dokumente ŠTATÚT a PRAVIDLÁ SÚŤAŽE "Môj hlas pre Európu"

 

 

 

 

Login